PRONÁJEM MIKROBUSŮ SLOVENSKO

Vyberte město, ve kterém si přejete pronajmout mikrobus

Krátké transfery

Přepravní služby pro jednotlivce, rodiny a malé skupiny v rámci města a okolí. Rychlý přesun a možnost okamžité rezervace mikrobusů a minibusů nebyly nikdy jednodušší. Pokryté máme téměř celé území Česka a Slovenska.

Přeprava turistů

Díky několikaletým zkušenostem s individuální privátní přepravou malých skupin dokážeme zajistit tzv. “tailor-made” cestovní programy po celé Evropě. Kapacita našich minibusů je až do 20 míst.

Korporátní přeprava

Dokážeme zajistit pohodlný a diskrétní přesun Vašich obchodních partnerů nebo zaměstnanců. Pronájmy na několik hodin s řidičem k dispozici jsou také samozřejmostí.

Kongresy, koncerty a podobné akce

Individuální a skupinová přeprava na míru dle požadavků klienta. Zajišťujeme přepravu během 365 dní v roce a 24h denně.

Sportovní akce

Zajišťujeme přepravu pro sportovní týmy, fanoušky a taky pro management klubů. Pro naše klienty poskytujeme i autobusy s kapacitou až do 50 pasažérů.

Mercedes-Benz-Concept-V-ision-e-1

MERCEDES V-CLASS

Pronájem V-class, Viano a Vito + přistavení na místo zdarma! Neomezený nájezd kilometrů a dostatek vozů během celého roku. To znamená, že se nám téměř nikdy nestane že dané auto není k dispozici. Přečtěte si pár detailů o našich autech a neváhejte nás kontaktovat s Vašimi případnými dotazy, na které určitě rádi odpovíme.

minibus

MERCEDES SPRINTER

Náš 19-místný Minibus Mercedes Sprinter je vhodný pro vícedenní prohlídky v Evropě! Dokonce i Váš transfer na letiště může být super pohodlný a zábavný! V našem Minibuse Mercedes Sprinter si můžete užít DVD systém, polohovatelné a posuvné sedadla pro Váš ideální komfort cestování. Známe potřeby našich zákazníků – náš minibusje šitý na míru pro Vaši ideální dovolenou v Evropě. Navštivte Řím, vychutnejte si Alpy, zamilujte se do Paříže.

+90 DESTINACÍ V STŘEDNÍ EVROPĚ

Vyberte prosím zemi, ve které si přejete pronajmout mikrobus

logo landing
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp