DLOUHÉ LIMUZÍNY

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Vysočina a Jihlava – Elegantní až přímo luxusní limuzíny nabízející nejvyšší možný komfort – oddělený salónek, luxusní výbavu, interiér v kůži, nezávislý audio systém c CD přehrávačem, DVD s LCD televizí, klimatizace s oddělenou regulací v zadní části vozidla, prosvětlený mini – bar s kvalitními značkovými alko – nealko nápoji a lahví originál Champagne nebo Prosecco. Limuzína máme bílé nebo černé barvy s délkou 9 metrů. Většina vozů je ze spodu podsvícená,má tmavá skla, sezení v zadní části je do tvaru J, které poskytuje luxus pro 7 – 8 osob.Naše půjčovna limuzín nabízí svým klientům limuzíny, minivany a autobusy v každé třídě a cenové relaci. Pronajmout si můžete limuzíny značek Lincoln, BMW, Mercedes-Benz, Land Rover, Hummer. Všechny se nacházejí ve městech Praha, Plzeň, Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nád Labem a taky v menších městech v rámci okruhu 150 km od Prahy. Všechny naše svatební vozy můžete najít také na našem instagramu – viz níže.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Vysočina a Jihlava

Krátkodobý pronájem limuzíny a půjčovna limuzíny s řidičem kdekoliv. Po Praze již od 1H !

1H již od 1899 czk !

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Vysočina a Jihlava – Potřebujete rychle kvalitní limuzínu a bez zbytečných starostí na krátkou dobu?

 
Naše půjčovna limuzín Vám nabízí krátkodobý pronájem limuzíny už od 3h s naším řidičem v kterémkoliv měste v ČR!
 
V ceně krátkodobého pronájmu limuzíny a půjčovně limuzíny je zahrnuto:
 
  • Přistavení vozidla
  • Havarijní a zákonné pojištění
  • Před předáním auto umyté a ošetřené (interiér i exteriér)
  • dálniční známka
  • Autosedačka (pokud je nutná)
  • GPS navigace
  • silniční daň

Co je naše mise a kde můžete naše limuzíny využít?

Bez názvu kytka

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Vysočina a Jihlava – Svatby, narozeniny a také rozloučka se slobodou

Rozloučení se svobodou tvé nejlepší kamarádky je opravdu speciální událost a její organizace je právě v tvých rukou. Proto jí dopřej luxus a styl, který k tomu prostě patří.Nabízíme limuzínu pro 8 osob a služby našeho profi šoféra. Užij si jízdu městem nebo se nech odvézt na jednu z našich rozlučkový aktivit a přitom se bav a vychutnávej vychlazené šampaňské spolu se svými kamarádkami.

Mercedes-Wedding-Chauffeur-Prague

fleet 2019
chauffeur-service-prague
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp