VOZOVÝ PARK

MOTTIFY nabízí široký vozový park od limuzín přes exkluzivní vany a kabriolety až po nekompromisní SUV. Každé z našich aut je k dispozici k pronájmu s řidičem či bez.

Business Třída

Mercedes-Benz E-Class, Škoda Superb, Volkswagen Passat nebo podobné

max.3
max.2

Vynikající možnost pro byznys mítinky a veškeré transporty z letiště.

Pronájem vozu s řidičem od 499 czk/hod

BOOK A RIDE

BUSINESS VAN

Mercedes-Benz V-Class, Volkswagen Multivan nebo podobné

max.5
max.5

Tyto vozy jsou vhodné pro větší počet pasažérů.
 
Pronájem vozu s řidičem od 499 czk/hod
 
BOOK A RIDE

LIMUZÍNY

Mercedes-Benz třídy S, Rolls-Royce Ghost, BMW řady 7, Audi A8 nebo podobné

max.3
max.2

Naše limuzíny s řidičem definují luxus a komfort na nejvyšší úrovni.

Pronájem vozu s řidičem od 999 czk/hod

BOOK A RIDE

 

SUV

Range Rover Vogue, BMW X5, Porsche Cayenne, Cadillac Escalade nebo podobné

max.3
max.3

Tyto vozy jsou ideální v případě, že se chcete značně odlišit od ostatních.

Pronájem vozu s řidičem od 999 czk/hod

BOOK A RIDE
  • individuální slevy při delším pronájmu
  • všchny ceny jsou uvedeny bez DPH

Mercedes Sprinter od 6500 czk / den

Hledáte pro více lidí jednoznačně nejlepší a nejrychlejší přesun po rušných ulicích stověžaté Prahy nebo jiného města? Pokud nemáte v oblibě prostředky hromadné dopravy a preferujete raději individuální a nezávislý přesun tak náš MERCEDES SPRINTER je pro Vás ideální volba. Naše ceny začínají od 1 299 czk za 1h pronájmu s profi řidičem. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci ceny.

MERCEDES Třídy V od 1199 czk/den

Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme nabídnout pronájem jedinečného Mercedesu třídy V. Disponujeme také verzí byznys, která je určena pro ty nejnáročnější zákazníky. Tím pádem můžete tento vůz využít jako Vaši mobilní kancelář 24 hodin denně na kterémkoliv místě. Auto poskytujeme k pronájmu ať už s řidičem nebo bez.

VIP TRANSPORT PRAGUE – “6th sense of luxury travel”  VIP transport Prague

VIP Transport Prague by MOTTIFY is an individual chauffeur driven service for diplomatic, business and high-profile clients traveling around Prague. We provide luxury individual transport within the Czech Republic and EU as well. Executive MOTTIFY cars are all presented in the highest standard, with glossily paintwork and luxurious interiors. that will be as welcoming as your own front room after a stressful day. Choose from the ultimate in luxury with our Rolls Royce Ghost, Bentley Continental Flying Spur, Mercedes S Class to MPV. Business MPV´s can easily meet your requirements for your private office on the go. It can accomodate up to 4 your business partners in impeccable way.  We serve clients all across Prague, specializing in Airport, Hotel, Weddings and business roadshows for those that want a courteous, professional and discreet service at any occasion. MOTTIFY Prague guarantees a first class chauffeur services. For corporate clients we offer account facilities. Our drivers division will gladly co-ordinate your delegate transfers and will do maximum to ensure your business meeting or gathering goes off without a hitch.

 

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp