SVATEBNÍ AUTA

cialis 10mg prix €144.03

výběr auta do svatebního konvoje pro nevěstu a ženicha je tradiční záležitostí která nechybí na žádné velkolepé svatbě. objednejte si vaše svatební auto od mottify prague a váš svatební den bude neopakovatelný a nezapomenutelný navždy

ZJISTIT CENU
PRO NEZÁVAZNOU CENOVOU NABÍDKU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT PŘES NÁŠ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO WHATSAPP

Všechny výše uvedené vozy jsou včetně řidiče, občerstvení a pohonných hmot. Nabídky na webu jsou indikativní. Všechny ceny jsou smluvní. 

PODÍVEJTE SE NA NÁŠ INSTAGRAM KDE MŮŽETE NAJÍT VŠECHNY VOZY A TAKÉ VIDĚT NAŠI PRÁCI V REÁLU

 

dotek luxusu pro váš svatební den

Detaily dělají největší rozdíl mezi dobrou a geniální svatbou. Vždy je pro nás pocta provázet nevěstu a ženicha na jejich cestě ke svatebnímu obřadu. Fenomenální Bentley Flying Spur nebo Rolls Royce Phantom jsou vždy zárukou toho, že váš svatební den začne jedinečně. Mottify Prague poskytuje svatební auto na svatbu po dobu téměř deseti let. Na základě našich zkušeností jsme schopni zajistit to, že se můžete dokonale spolehnout na naše služby v této oblasti. Vaše svatba bude dotažena přímo k dokonalosti s našimi okouzlujícími auty, které jsou vždy decentně a stylově vyzdobeny individuálně na Vaši svatbu. Náš vozový park se skládá z luxusních limuzín, sportovních aut a také veteránů. Je jedno jaké auto si vyberete. Vždy můžete počítat s tím, že budete přepravováni elegantně a stylově. Naše služby se zaměřují i na poradenství při výběru vozidla a proto se snažíme dbát na to, abychom respektovali požadavky a rozpočet našeho klienta.

 

Svatební Rolls Royce

Stylově vyzdobený Rolls Royce ghost je na Vaší svatbě luxusní doplněk a symbol nestárnoucí elegance. Infinity černá, stříbrná nebo bílá barva exteriéru našich vozů značky Rolls Royce představuje majestátnost a čistokrevný profil elegance. Interiér je navržen tak, aby evokoval pocit soukromí a poskytoval relax pro nevěstu a ženicha před svatebním obřadem. Náš svatební Rolls Royce se stane bezpodmínečně neopakovatelný zážitek a nezapomenutelná součást Vaší velkolepé svatby.

Všechny naše svatební auta můžete mít stylově dekorované stužkami podle vašich barevných preferencí. Nezáleží na tom zda preferujete moderní nebo historické auto, vždy můžete počítat s úchvatným vozem, který zdokonalí Vaši svatbu do detailů.

široká škála svatebních aut

Je jedno který vůz si vyberete. Ať už se rozhodnete pro grandiózní Mercedes Benz třídy S, stylové Bentley Continental Flying spur nebo královský Rolls Roys Ghost, vždy můžete očekávat perfektně vyladěné auto na vaši svatbu. Výše zmíněné vozy jsou vám stále málo? Pak si můžete vybrat z nabídky našich historických a vintage vozidel. Široká škála tradičních svatebních aut v podobě legendární Škody Octavia z roku 1963 až po americké klasiky jako je například Chevrolet Corvette nebo Cadillac Seville, který svého času používal i sám Elvis Presley. Uvědomujeme si, že všechny naše pronájmy svatebních aut jsou vysoce jedinečné a proto přistupujeme s cenovou politikou šitou na míru po vzájemné dohodě.

Vybrali jste zásnubní prsten pro Vaši vyvolenou? Možná jste si už připravili i samotné požádání o ruku, ale zamysleli jste se někdy nad tím jak by se tato neopakovatelná událost dala povýšit na úplně jiný level? Pokud Vás právě napadlo svatební auto od MOTTIFY Prague tak Vaši událost přiblížíte k dokonalosti!

 

ROMANTICKÝ LET PRO SVATEBNÍ PÁRY OD MOTTIFY PRAGUE

Objednejte si romantický let pro Vás v letadle Cessna 172. Slibujeme Vám zážitek pohádkového letu – pouze Vy a náš zkušený pilot. Můžete se kochat krásami přírody nebo si jen užívat vzájemné chvíle v oblacích. Náš pilot Vám bude velmi rád odpovídat na Vaše dotazy a také Vám rád vysvětlí všechny podrobnosti ohledně letu nebo letadla. Láhev sektu ještě více zpříjemní Váš let, ale v případě jiných požadavků Vám rádi ochotně vyhovíme.

PARTNEŘI

Svatební auto od MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS nabízí širokou škálu transferů, vip přepravy a pronájem luxusních automobilů. Vždy se snažíme dbát na to, abychom splnili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Snili jste někdy o dech beroucí konvoji na Vaší svatbě? Máte vysněné svatební auto ale nevlastníte ho? Je v podstatě jedno, zda si představujete Váš svatební den neformální někde v přírodě nebo tradičně v kostele. MOTTIFY garantuje jako společník na Vaší svatbě, že přistoupíme k tomuto pro Vás speciálnímu dni zodpovědně, aby bylo vše podle Vašich představ. Při každé příležitosti jsme schopni doslovně snést modré z nebe jen abychom vyhověli našim náročným zákazníkům. Právě toto je důvod toho, že MOTTIFY Prague se stává v posledních letech jeden z nejžádanějších dodavatelů luxusních aut a veteránů na svatby v rámci celé České Republiky.

Svatební auto - Půjčovna aut na svatbu - Svatební vozysvatební auto

Svatební auto od nás – NAPROSTÁ VÝJIMEČNOST OKAMŽIKU

Naši klienti vždy považují jejich svatební den za jedinečný a speciální. Svatební auto od nás a naše služby jsou vždy profesionální, precizní, spolehlivé a cenově přijatelné. Naše flotila sestává z nejnovějších a nejluxusnějších vozů současnosti. Každé z aut, ať už si zvolíte s řidičem nebo bez, je pro Vás plně k dispozici v každém okamžiku. Vždy Vám budeme rádi asistovat při focení svatebních fotek. Jsme schopni dokonce i spolupracovat s Vaším profesionálním svatebním fotografem aby jste byli naprosto spokojeni. Svatební auta nevěsty a ženicha by měla ve svatební koloně vynikat. Odlište je výzdobou. Ta by měla ladit se svatební kyticí i s celkovou barvou svatby. Jako novomanželé odjíždí z obřadu svatebním vozem nevěsty, volte proto univerzální výzdobu. Živé květiny nedoporučujeme, protože na horké kapotě auta rychle uvadají. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi požadavky, jak byste si představovali Váš svatební den a určitě dospějeme k rozumnému řešení, které bude dokonale splňovat vaše požadavky a nezruinuje Vaši peněženku!

AMERICKÝ CHEVROLET NA SVATEBNÍ JÍZDU? NEBO BRITSKÉ BENTLEY? ROZHODNUTÍ JE POUZE NA VÁS

Zadáte-li do vyhledávače svatební auto Praha nebo svatební vozy, tak naleznete spoustu poskytovatelů a dodavatelů nejen v Praze ale i okolí. Tak proč právě my? Pokud jsou americké nebo britské, nebo neměcké limuzíny a svatební auta to, co právě hledáte, jste na správném místě. MOTTIFY PRAGUE dokáže jako jedna z mála společností perfektní pronájem nejnovějších vozů nebo veteránů za bezkonkurenční ceny. Disponujeme velkým výběrem veškerých limuzín a jiných klasických svatebních aut všeho druhu. Můžete si vybrat některou z prodloužených limuzín evropských vlajkových lodí jak je například Mercedes, Bmw, Audi nebo dokonce Porsche, také ostrovní aristokraty  z Velké Británie jako je královský Rolls Royce, sportovně laděné Bentley nebo čistokrevně sportovní Aston Martin. Svatební vozy jako například Cadillac a Chevrolet, nebo klasický americký kabriolet Chrysler Stratus, kteří se v současné době řadí mezi tzv. “oldtimery” a “future classics”. Italské supersporty také naleznete v naší téměř neomezené nabídce. Pokud mate nějaké speciální přání ohledně vašeho pronájmu svatebního vozu, stačí se zeptat. Pokud si tedy pod pojmem svatební auto představujete cokoliv,obraťte se na nás.

V MOTTIFY PRAGUE PŘESNĚ VÍME JAK SE ŘADÍ SVATEBNÍ VOZY

Jestli si nejste jistí, jak řadit svatební vozy náš tým v Mottify Praha Vám rád pomůže. Pořadí si můžete urči sami, ale můžete využít i tradiční řazení aut cestou na svatební obřad a zpět. Vždycky myslete na to, že pořadí aut je jiné při cestě na obřad a jiné cestou zpátky. Doporučujeme dané pořadí Vašich svatebních vozů s předstihem dohodnout s řidičem nebo s kýmkoliv z našeho svatebního týmu. Tak jak to tedy vypadá v praxi? Svatební vozy se zpravidla řadí těmito kroky. Na svatební obřad jede jako první svatební auto se ženichem a spolu s nim jedou jeho rodiče nebo svědek. Za tímto vozem se libovolně zařadí další svatební auta, většinou s hosty a s lidmi co koordinují svatbu. Úplně nakonec vždy jede auto nevěsty. S nevěstou se vezou rodiče nebo také svědek. Auto nevěsty musí mít nejhezčí výzdobu a také samotný vůz by měl být ten “NEJ” v konvoji. Auto s nevěstou může jet hned za svatebčany nebo se připojí až o něco později. Zatímco jsou ženichův vůz i ostatní auta již zaparkovaná, svatebčané čekají na nevěstu a její svatební vůz před místem, kde se bude konat obřad. Důraz klademe na to aby každý náš svatební řidič věděl, že svatební vůz s nevěstou nikdy neřeší parkováni. Když auto nevěstu přiveze, ta z něj vystoupí před vchodem do kostela nebo do obřadní síně. Při vystupování ji vždy pomůže náš řidič, případně ženich a až pak se svatební vůz nevěsty nerušeně zaparkuje.

VÝRAZNÉ BARVY PRO SVATEBNÍ VŮZ? ANO NEBO NE?

Trendem v tomhle roce budou světlé barvy, například jemnější odstíny zelené s krémovou. Avšak svatební vůz se nemusí nést pouze v tradiční bílé barvě nebo v jiných světlých barvách. Výraznější barvy jako švestková či korálově červená nebo dokonce klasická černá je a bude pořád IN a rozhodně nic nezkazí. Červené Ferrari Modena a nebo klasika v podobě modelu 458 Italia tento trend výrazných barev dokonale splňuje. Jestli si vyberete barevně výrazný nebo klasický bílý svatební vůz, s vkusnou dekorativní stuhou bude auto od nás bezkonkurenčně stropem vkusu a stylu ve vašem svatebním konvoji. Náš tým odborníků s citem pro detail a vytříbeným vkusem se o to velice rád postará za Vás.

fleet 2019

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp