cialis ou viagra quel est le meilleur €112.22

VIP SERVIS A PRONÁJEM AUT S ŘIDIČEM

Objevujte s námi

car-hire-prague

O NÁS

Jsme nezávislá a soukromá společnost, která poskytuje pronájem aut a přepravné služby pro náročné klienty. Poskytujeme naše služby hlavně v Praze, ale i v regionech v rámci Čech a Moravy. MOTTIFY  bylo založeno za účelem pokrýt poptávku zahraniční byznys klientely a zároveň napravit špatnou reputaci tohoto odvětví v rámci Prahy. Všichni naši řidiči a celý organizační tým hovoří plynule česky a anglicky. Garantujeme Vám, že budete s našimi auty a službami vždy stoprocentně spokojení.

Prague-chauffeur-service

NAŠE SLUŽBY

MOTTIFY poskytuje přepravní služby, ve kterých máte záruku, že se bezproblémově dopravíte do Vašeho cíle. Naše služby jsou synonymem luxusního, bezpečného a nezapomenutelného zážitku, zda se jedná o běžný transfer na letiště, korporátní servis pro byznys klientelu a diplomacii nebo Váš jedinečný svatební den. Jsme schopni splnit každý požadavek našeho klienta díky dlouholetým zkušenostem a naše služby využívá již stále více nejen zahraniční, ale i lokální klientela, díky bezkonkurenčnímu portfoliu luxusních limuzín, kabrioletů a také veteránských vozidel.

Prague-chauffeur-services

SVATEBNÍ AUTA

Potřebujete stylové netradiční auto pro Váš speciální den? Zarezervovat si auto na svatbu nebylo nikdy jednodušší. Svatební vůz si Můžete pronajmout s řidičem či bez. V MOTTIFY dbáme na to, aby každé auto určené na svatbu splnilo ty nejnáročnější individuální požadavky našich klientů a zároveň vyhovovalo i Vašemu rozpočtu. Každý jeden pronájem posuzujeme individuálně na základě Vámi stanovených požadavků a snažíme se dospět k rozumné dohodě pro spokojenost obou stran.

MERCEDES V-CLASS

Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme nabídnout pronájem jedinečného Mercedesu třídy V. Disponujeme také verzí byznys, která je určena pro ty nejnáročnější zákazníky. Tím pádem můžete tento vůz využít jako Vaši mobilní kancelář 24 hodin denně na kterémkoliv místě. Auto poskytujeme k pronájmu ať už s řidičem nebo bez. 

Roky zkušeností ve vip přepravě osob, pronájmu luxusních vozů a přípravě aut na svatby z nás dělají dokonalého partnera pro vaše cesty a speciální okamžiky. Poskytujeme poradenství při přípravě Vašich cest a výjimečných událostí, aby vše vyšlo podle Vašich představ. Takže se jen pohodlně usaďte a vychutnejte si komfortní a ničím nerušenou jízdu. Vše ostatní je na nás.

PRAGUE CHAUFFEUR SERVICES 

Prague Chauffeur Services at MOTTIFY offers a wide range of all kinds of chauffeur services to ensure we meet all of our customers’ needs. All of the VIP executive services listed above include free WIFI, refreshments and your favourite newspaper and magazine upon request. We welcome individual and business accounts. Years of experience in executive chauffeur service enable us to provide an excellent proactive and reactive level of executive chauffeur service. We interpret complex itineraries and react to changes that can often arise. We manage with a level of professionalism second to none. 

Our chauffeurs are always well presented. Courtesy and excellent timekeeping is a must. Our vehicles are always kept clean, neat and tidy. All of MOTTIFY’s executive luxury chauffeured cars are top of the range Mercedes-Benz vehicles. To satisfy the most demanding and VIP customers we offer a various range of roadsters and limousines upon request. Need more information, why not contact us by telephone or email below.

MOTTIFY´s PRIDE OF DIVERSITY

Our chauffeur services offered are so wide and unique that we are not able to show all the types of work we provide. Whatever service you choose, from our probably the best wedding car hire in Prague, punctual and reliable business travel or any extraordinary chauffeur-driven luxury travel, you can rely on our very welcoming staff. Our professional drivers are ideal for your financial roadshow as well. Prague has become in recent years business centre of middle Europe. The growth of successful businesspeople requiring our services is significant.

At MOTTIFY we know that the key to a successful financial roadshow is a well-planned journey where our skilled drivers and experienced staff members really shine. Our operation team always help you to prepare efficient itinerary. This means that you can relax in the knowledge that everything will go as planned. Should you need the services of a quality chauffeur company or just a car driver please contact us for a quote. It would be a privilege to be of service to you in the future.

 chauffeur service praguesmall_21624

S-klasse mieten Prag

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp