MERCEDES V-CLASS

newVehicle

MERCEDES V-CLASS

Pronájem V-class v Praze a okolí

Pronájem V-class, Viano a Vito + přistavení na místo zdarma! Neomezený nájezd kilometrů a dostatek vozů během celého roku. To znamená, že se nám téměř nikdy nestane že dané auto není k dispozici. Přečtěte si pár detailů o našich autech a neváhejte nás kontaktovat s Vašimi případnými dotazy, na které určitě rádi odpovíme. Váš tím MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS.

Variabilní a přizpůsobivé

Nová třída V nabízí největší možnou flexibilitu využití interiéru, přičemž si zachovává elegantní vzhled. Se dvěma liniemi výbavy Třída V a Třída V AVANTGARDE, jedním exteriérovým sportovním paketem a jedním interiérovým designovým balíkem, dvěma rozvory kol, třemi délkami vozidla od 4 895 do 5 370 milimetrů, třemi motorizacemi, jakož i mnoha prvky zvláštní výbavy lze nové salonní individualizovat přesně podle vkusu a potřeby. Splňuje tak nejrůznější nároky zákazníků a je stejně atraktivní pro rodiny, tak pro lidi vyžadující vozidlo s variabilním a prostorným interiérem pro své volnočasové a sportovní aktivity. Kromě toho je třída V ideální jako luxusní prostředek kyvadlové dopravy pro hotely nebo VIP služby.

Mercedes Vclass interior 2

Nový rozmer komfortu

Veľkopriestorové vozidlo značky Mercedes-Benz ponúka ako jediné v segmente 4-cestné bedrové opierky na želanie pre vodiča a spolujazdca a aktívnu ventiláciu sedadla s reverzibilnými ventilátormi. Rovnako jedinečná je v tejto triede vozidiel vylepšená automatická klimatizácia THERMOTRONIC, ktorá je v ponuke na želanie popri sériovej klimatizácii TEMPMATIC. Tri rôzne režimy ventilácie umožňujú individuálnu reguláciu klímy a funkciu, pri ktorej sa po stlačení a podržaní tlačidla otvárania na kľúči otvoria bočné okná a aktivujú sa ventilátory klimatizácie, integrovaný snímač zrážok a rozdelenie chladiaceho vzduchu na strane vodiča a spolujazdca, ktorej intenzita sa riadi postavením slnka.

pronájem v-class

pronájem v-class

CENÍK 

MERCEDES VITO

od 1199 czk/den

MERCEDES VIANO

od 2999 czk/den

MERCEDES V-CLASS

od 3999 czk/den

MERCEDES V-CLASS LUXURY

od 5999 czk/den
Pronájem V-class od MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS = Množství možností konfigurace sedadel a ložného prostoru

Vozidlo je sériově vybaveno čtyřmi komfortními samostatnými sedadly s loketními opěrkami ve dvou řadách. Na přání lze mezi samostatná sedadla v první řadě namontovat sklopný stůl. Jako alternativa je pro obě řady sedadel vzadu dostupná dvoumístná lavice s dvoudílným, samostatně sklopným opěradlem, nebo třímístná lavice s dvoudílnou sedací poduškou a třídílným opěradlem. Celá lavice je sklopná, aby umožnila vytvořit prostor pro velkou zavazadla, jako sportovní výbava nebo právě koupený nábytek do dětského pokoje. Kdo by chtěl přespat v Třídě V, může dát do zadní řady třímístnou lavici jako komfortní lehátko. Všechny lavice, jakož i samostatná sedadla jsou vybavena 3-bodovými bezpečnostními pásy. Sedadla a lavice se dají bez velké námahy posouvat dopředu a dozadu a otočit tváří k sobě v optimalizovaných kolejničkách na sedadla s rýchlouchytením. Všechny jsou navíc vyjímatelné, aby se kdykoliv dala vytvořit ložná plocha přesně podle potřeby.

KOMPLETNÍ VOZOVÝ PARK

 

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp