THE FINEST CHAUFFEURS

AUTA PRO Výjimečné okamžiky

Svatební přeprava Praha – stylově a dostupně s Mottify Prague Wedding Chauffeur Services

Náš Mercedes třídy E je nejoblíbenější volba pro svatebčany v roku 2018! Odhlučnění motoru je prvotřídní. Během jízdy nikdo ani neví, že pod kapotou pracuje šest válců. Auto jakoby zrychlovalo díky neviditelné síle. Ve vyšších otáčkách však už do interiéru pronikne decentní připomenutí, že za zrychlováním nestojí čáry.

Zaměřené na pohodlí

Ve standardním režimu je podvozek třídy E nastaven komfortně. Jeho hlavním úkolem je filtrování nerovností a pohodlí posádky. V komfortním režimu automobil tento úkol zvládá dobře. Navíc spolu s řízením a odezvou plynového pedálu svádějí řidiče ke klidné jízdě. V ekonomickém / ekologickém režimu navíc automat v určitých chvílích radí neutrál a odstraňuje tak brzdný účinek motoru. Kdo má však sportovní ambice, pro něj jsou k dispozici dva režimy: Sport a Sport +. Zejména v druhém jmenovaném se z Éčka stává jiné auto. Každé stlačení plynu je odrazu důvodem k vyražení vpřed. Automatická převodovka řadí mnohem ostřejší a volant má vyšší odpor. Automobil navíc už nerovnosti nežehlí, ale kopíruje. Náklony karoserie jsou minulostí a nastupuje polykání zatáček.Na dálnici však řidič řídit nemusí. Stačí mu držet ruku na volantu. Při rychlostech do 210 km / h se ke slovu dostává poloviční autopilot s názvem Drive Pilot. Vozidlo se díky němu ukázkově drží v pruzích a do velké míry se o sebe postará samo. Adaptivní LED světla v noci rozehrávají světelnou show, která řidiči velmi usnadňuje jízdu. Plocha osvětlené vozovky dálkovými světly je nesrovnatelně větší než v případě běžných světel. Na funkčnost systému se navíc nestěžovali ani řidiči jezdící oproti, jejichž nové Éčko neosvětlovalo.Svatební přeprava praha

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Parkování před kostelem nebo obřadní síní jak z filmu

Pokud chcete zaparkovat novou třídu E, nemusíte sedět za volantem. Vychází to z módy. Vozidlo dokážete zaparkovat nebo vyparkovať pomocí tabletu, případně mobilu. Stačí na to aplikace spárována s vozidlem.

Svatební přeprava Praha – neváhejte nás kontaktovat na info@mottify.cz 

Nová třída E pokračuje ve směru svých předchůdců. Luxusní sedan je reprezentativním vozidlem, které výrobce zaměřil zejména na pohodlí a luxus. Kdo očekává závody ve sportovní jízdě, ten bude zklamán. Kdo chce mít na palubě dřevo, ten ho dostane. Díky unifikovanému designu, kterému v současnosti podléhají mnohé automobilky však Ecko už tak není z řady. Automobil je více nenápadný, což potvrdily reakce okolí během našeho testu. Na ulici se za ním děti a lidé pořád otáčeli.

KONTAKTUJTE NÁS

svatební přeprava praha

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp