svatební auto karlovy vary - PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ

PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ

Svatební auto Karlovy Vary  – PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ. Vozy od MOTTIFY PRAGUE jsou symbolem luxusu a jedinečnosti pro Vaší svatbu! Víme, že je důležité, aby Vám byla naše půjčovna svatebních vozů vždy na blízku. Proto pro nás není problém, abychom Vám zapůjčené svatební auto přistavili i do města Karlovy Vary! Naše pobočka MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS zde nabízí zapůjčení všech našich aut z kategorie svatebních aut nebo také klasický krátkodobý i dlouhodobý pronájem z naší kompletní nabídky vozového parku. Nabízíme pronájem od osobních malých aut, přes luxusní manažerské vozy, limuzíny, sportovní vozy, SUV, terénní, minibusy až po kabriolety.

Svatební auto Karlovy vary – Top vozy z našeho portfolia


 

mercedes-s-class

SVATEBNÍ MERCEDES TŘÍDY S

Mercedes-Benz třídy S je vynikající vozidlo, které dokonale spojuje eleganci s komfortem. Vlajková loď koncernu s hvězdou na kapotě se stala neodmyslitelnou klasikou a součástí mnoha svateb u nás i v zahraničí.

 

 

rolls-royce-ghost

SVATEBNÍ ROLLS ROYCE GHOST

Rolls Royce Ghost je mladší bratr od vozu Phantom. Sofistikované prvky ruční práce a citem pro detail vytvářejí z vozu Rolls Royce Ghost absolutní nadstandard a klenot každého životního okamžiku. Právě proto si tento svatební vůz udržuje už léta neopakovatelnou atmosféru a okouzlující reputaci.

 

 

bentley-fly-spur

SVATEBNÍ BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR

Svatební den si můžete velkolepě vylepšit také s naším čtyřkolovým britským aristokratem značky Bentley. Jednoduše objednejte transport tohoto auta družičkám nebo nevěstě. Zvolte na Vaši svatbu auto s řidičem, který Vám zajistí komfortní jízdu s přesným příjezdem kamkoliv.

 

 

Svatební auto Karlovy Vary je pobočka Mottify Prague Chauffeurs, která dodává unikátní vozy nejen v samotných Karlových Varech, ale i v rámci celého Karlovarského kraje.

CENÍK A VÍCE INFO ZDE

 

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V KARLOVÝCH VARECH

Japonská zahrada

Japonka žijící v německém Mnichově paní Masumi Schmidt-Murakami se rozhodla v lázních Karlovy Vary postavit kuriozitu evropského formátu a to Japonskou kamennou zahradu. Autorem návrhu se stal slavný japonský zahradní architekt Kanji Nomura. Kamenná zahrada v Karlových Varech, která má sloužit k meditací, vyjadřuje element vody beztoho aby vodu k tomuto účelu využívala. Kruhový tvar s vnitřním obloukem symbolizuje princip jin a jang.

svatební auto karlovy vary kamenná zahrada

JAPONSKÁ KAMENNÁ ZAHRADA KARLOVY VARY

Mlýnská kolonáda

Tato kolonáda je vystavěna na místě starších lázeňských staveb a většího počtu pramenů. Za Marie Terezie zde byly vybodované Mlýnské lázně. Neorenesanční sloupová stavba má délku 132 šířku 13 metrů. Kryje celkem 5 pramenů – Mlýnský, Skalní Libušín, Knížete Václava a Rusalčin. V kolonádě je 124 sloupů. Na střešní terase kolonády stojí dvanáct alegorických soch, které představují jednotlivé měsíce roku.

svatební auto karlovy vary mlynska kolonada

MLÝNSKÁ KOLONÁDA KARLOVY VARY

KONTAKTUJTE NÁS