svatební auto karlovy vary - PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ

PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ

Svatební auto Karlovy Vary  – PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ. Vozy od MOTTIFY PRAGUE jsou symbolem luxusu a jedinečnosti pro Vaší svatbu! Víme, že je důležité, aby Vám byla naše půjčovna svatebních vozů vždy na blízku. Proto pro nás není problém, abychom Vám zapůjčené svatební auto přistavili i do města Karlovy Vary! Naše pobočka MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS zde nabízí zapůjčení všech našich aut z kategorie svatebních aut nebo také klasický krátkodobý i dlouhodobý pronájem z naší kompletní nabídky vozového parku. Nabízíme pronájem od osobních malých aut, přes luxusní manažerské vozy, limuzíny, sportovní vozy, SUV, terénní, minibusy až po kabriolety.

Svatební auto Karlovy vary – Top vozy z našeho portfolia


 

mercedes-s-class

SVATEBNÍ MERCEDES TŘÍDY S

Mercedes-Benz třídy S je vynikající vozidlo, které dokonale spojuje eleganci s komfortem. Vlajková loď koncernu s hvězdou na kapotě se stala neodmyslitelnou klasikou a součástí mnoha svateb u nás i v zahraničí.

 

 

rolls-royce-ghost

SVATEBNÍ ROLLS ROYCE GHOST

Rolls Royce Ghost je mladší bratr od vozu Phantom. Sofistikované prvky ruční práce a citem pro detail vytvářejí z vozu Rolls Royce Ghost absolutní nadstandard a klenot každého životního okamžiku. Právě proto si tento svatební vůz udržuje už léta neopakovatelnou atmosféru a okouzlující reputaci.

 

 

bentley-fly-spur

SVATEBNÍ BENTLEY CONTINENTAL FLYING SPUR

Svatební den si můžete velkolepě vylepšit také s naším čtyřkolovým britským aristokratem značky Bentley. Jednoduše objednejte transport tohoto auta družičkám nebo nevěstě. Zvolte na Vaši svatbu auto s řidičem, který Vám zajistí komfortní jízdu s přesným příjezdem kamkoliv.

 

 

Svatební auto Karlovy Vary je pobočka Mottify Prague Chauffeurs, která dodává unikátní vozy nejen v samotných Karlových Varech, ale i v rámci celého Karlovarského kraje.

CENÍK A VÍCE INFO ZDE

 

ZAJÍMAVÁ MÍSTA V KARLOVÝCH VARECH

Japonská zahrada

Japonka žijící v německém Mnichově paní Masumi Schmidt-Murakami se rozhodla v lázních Karlovy Vary postavit kuriozitu evropského formátu a to Japonskou kamennou zahradu. Autorem návrhu se stal slavný japonský zahradní architekt Kanji Nomura. Kamenná zahrada v Karlových Varech, která má sloužit k meditací, vyjadřuje element vody beztoho aby vodu k tomuto účelu využívala. Kruhový tvar s vnitřním obloukem symbolizuje princip jin a jang.

svatební auto karlovy vary kamenná zahrada

JAPONSKÁ KAMENNÁ ZAHRADA KARLOVY VARY

Mlýnská kolonáda

Tato kolonáda je vystavěna na místě starších lázeňských staveb a většího počtu pramenů. Za Marie Terezie zde byly vybodované Mlýnské lázně. Neorenesanční sloupová stavba má délku 132 šířku 13 metrů. Kryje celkem 5 pramenů – Mlýnský, Skalní Libušín, Knížete Václava a Rusalčin. V kolonádě je 124 sloupů. Na střešní terase kolonády stojí dvanáct alegorických soch, které představují jednotlivé měsíce roku.

svatební auto karlovy vary mlynska kolonada

MLÝNSKÁ KOLONÁDA KARLOVY VARY

KONTAKTUJTE NÁS
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp