Spolehlivá luxusní přeprava pro každého

vůz s řidičem praha

Vůz s řidičem Praha – spolehněte se na profesionály z Mottify Prague Chauffeurs

Odvoz hostů ze svatby, resp. i na samotný obřad včetně ženicha a nevěsty je logisticky a někdy i finančně náročná záležitost. Doporučujeme tuto věc dořešit raději už na začátku, protože většinou se u příprav odvoz hostů řeší až na poslední chvíli. Jeden z následujících problémů se objeví téměř vždy. V průběhu svatby se například zjistí, že auta už není kam dávat, případně jejich vlastníci nechtějí opustit a ponechat na cizím místě, obvykle do rána následujícího dne. Koneckonců, zůstává prakticky jediná možnost. Pro všechny svatebčany zorganizovat rozvoz ze svatby.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Vůz s řidičem Praha – rozvoz svatebčanů

Při menších svatbách (přibližně do 35 lidí) vystačíte s jedním profesionálním řidičem a osobním autem – ideálně minivanem, který dokáže komfortně přepravit až 7 lidí. Vynikající volba je tím pádem náš Mercedes Viano nebo nová verze tohoto modelu Mercedes V-class. Od přibližně 50 do 120 lidí již potřebujete pro bezproblémovou dopravu dva řidiče. Velikou výhodou je náš minibus nebo zmíněné minivany, případně luxusní limuzíny pro dokonalý komfort a nezapomenutelný zážitek. Odvoz ze svatby je pak obvykle organizovaný jedním z těchto tří způsobů:

Svatební odvoz si vezme na starost někdo z rodiny. Pokud máte v rodině někoho, kdo je ochoten abstinovat a vzdát se svatební oslavy (babičky budou chtít být obvykle do desáté večer doma), máte vyhráno. S ohledem na svatební náladu hostů doporučujeme člověka odolného, nejlépe i pojištěného.

vůz s řidičem prahamercedes gle

Šofér bude najatý profesionální řidič nebo více profesionálních řidičů pod záštitou firmy s dlouhaletými zkušenostmi v oblasti svatební přepravy. Vždy je důležitá znalost místních poměrů nebo alespoň aktuální online navigace. Rovněž je třeba dbát na spolehlivost a pojištění. Volit můžete z různých služeb, které naše firma nabízí. Na výběr máme několik typů možnosti přepravy, hlavně co se týče poměru ceny a luxusu. Můžete nás oslovit s jakýmkoliv požadavkem, ať už se jedná o tzv. budget přepravu nebo o super luxusní VIP přepravu ve voze Rolls Royce Ghost nebo Rolls Royce Phantom. Nyní můžete najít v našem portfoliu i vlajkovou loď Mercedesu nazývanou Maybach. Šoféra zajišťuje někdy i místo, kde máte svatbu. Některé hotely, resorty a nebo zámky nabízejí k uspořádání obřadu i “balíček” s odvozu ze svatby, který si můžete k svatbě přiobjednat. Neváhejte se proto zeptat i na tuto možnost. Ať se už rozhodnete pro jakoukoli možnost, přejeme Vám, ať Vaši hosté dorazí do cíle v pořádku a také se těšíme na případnou spolupráci s naší firmou.Vůz s řidičem Praha

KONTAKTUJTE NÁS

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp