PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ v plzni

PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ V PLZNI

Svatební auto Plzeň  – PRONÁJEM UNIKÁTNÍCH SVATEBNÍCH VOZŮ V PLZNI A OKOLÍ ZA SKVĚLÉ CENY . Vozy od MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS jsou symbolem luxusu a jedinečnosti pro Vaší svatbu na Plzeňsku! Víme, že je důležité, aby Vám byla naše půjčovna vozů vždy na blízku. Proto pro nás není problém, abychom Vám zapůjčené svatební auto přistavili i do města Plzeň! Naše pobočka MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS zde nabízí pronájem všech našich aut z kategorie svatebních aut nebo také klasický krátkodobý i dlouhodobý pronájem z naší kompletní nabídky vozového parku. Nabízíme pronájmy osobních malých aut, manažerské vozy, limuzíny, sportovní roadstery, SUV, terénní, minibusy a také kabriolety a veterány.

CENÍK A VOZOVÝ PARK ZDE

Svatební auto Plzeň – TOP VOZY Z NAŠEHO PORTFOLIA A PÁR FAKTŮ

A je to venku! Klekl si na kolena, vyslovil tu osudovou otázku a vy jste řekli Ano. Wau! JSTE zasnoubená! Co teď? V tomto článku vám poradím co dělat dál, abyste věděli určit pořadí úkolů po zásnubách – od těch zábavnějších až po ty nezbytné – budete tak organizování a budete postupovat k cíli. Svatební auto plzeň je to pravé řešení.
Zásnuby jsou jedním z najčarovnejších životních okamžiků a my jsem tady, abych Vám pomohli s jednou nejdůležitejších věcí při samotným obradu, a to svatebním transportem. Připravili jsme pro vás nejlepší tipy jak postupovat. Můžete přijmout všechny rady a splnit všechny úkoly, nebo si vyberte pouze ty, které vám dávají smysl. Toto jsou ale věci, které čekají každou budoucí nevěstu a ženicha. A ještě něco, užívejte si každou vteřinu celého svatebního plánování!

OSLAVTE TO VE DVOU
Po všech oslavách a samotné svatbě bude chvil “pouze ve dvojici” stále méně. Užijte si jeden druhého teď – a když si vyrazíte, nemluvte o detailech svatby. Ano, čeká vás spousta úkolů, ale zatím ne, ne teď, teď je čas na oslavu – pouze VY a ON.

POČÍTEJTE A STANOVTE ROZPOČET
To by měla být první velká role samotného svatebního plánování – zblášť co se transportu týče.Není to zrovna zábavná zda přitažlivá část svatebního plánování, ale vypracování rozpočtu ještě před obvolávání dodavatelů vám ušetří spoustu trápení.Napište odhadovaný seznam hostů. Bez rozpočtu a seznamu hostů nelze rezervovat místo konání hostiny a dalších dodavatelů. Zeptejte se i obou stran rodičů na jejich teoretický seznam hostů, koho by chtěli určitě pozvat. Nezapomeňte jim říct, že jde jen o předběžný seznam a věci se mohou změnit – je to na papíře, ne vytesané do kamene. Když budete mít jejich “vytoužené” seznamy, můžete je upravovat, přidávat a vyškrtávat. Právě rozpočet a počet hostů je nejdůležitějším faktorem při výběru dokonalého auta do Vašeho svatebního konvoje. Přeprava hostů vyžaduje minibusy, na druhé straně auta družiček, kamarádů, svědků a samotných novomanželů se vymykají standardu téměř vždy. Proto nás neváhejte kontaktovat abychom Vám poradili nejvhodnější svatební vozy, které budou respektovat Váš rozpočet a přivedou Vaši svatbu k dokonalosti!

svatební auto plzeň

KONTAKTUJTE NÁS