PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ ČESký KRUMLOV

PRONÁJEM SVATEBNÍCH VOZŮ V ČESKÉM KRUMLOVĚ

Svatební auto Český Krumlov  – PRONÁJEM UNIKÁTNÍCH SVATEBNÍCH VOZŮ V ČESKÉM KRUMLOVĚ A OKOLÍ ZA SKVĚLÉ CENY. 

Vozy od MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS jsou symbolem luxusu a jedinečnosti pro Vaší svatbu v Jižních Čechách! Víme, že je důležité, aby Vám byla naše půjčovna vozů vždy na blízku. Proto pro nás není problém, abychom Vám zapůjčené svatební auto přistavili i do pohádkového města Český Krumlov ! Naše pobočka MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS zde nabízí pronájem všech našich aut z kategorie svatebních aut nebo také klasický krátkodobý i dlouhodobý pronájem z naší kompletní nabídky vozového parku. Nabízíme pronájmy osobních malých aut, manažerské vozy, limuzíny, sportovní roadstery, SUV, terénní, minibusy a také kabriolety a veterány.

CENÍK A VOZOVÝ PARK ZDE

Svatební auto Český Krumlov – TOP VOZY Z NAŠEHO PORTFOLIA A PÁR FAKTŮ

svatební auto Český Krumlov

Svatební barvy byste měli sladit tak, aby spolu správně kontrastovaly. Kontrast je velmi důležitý. Chcete-li například svatbu v světlo-růžové, nevybírejte všechny prvky světle-růžové. Pokud budou mít vaše družička světle-růžové šaty, jejich kytice by neměly být světlo-růžové. Berte ohled na kontrast a odstíny, aby byla vaše svatba zajímavá a šmrncovná.Na kontrast myslete i při výběru vašich šatů, pozvánek, ubrusů, květin a dalších detailů. Mějte před sebou celý velký obraz a pamatujte si, že všechny prvky by neměly být ve stejných barvách. Vytvořte kontrast výběrem různých odstínů.
Proč je tak důležité dbát na barvy a jak to souvisí s autem? Za svatební auta jsou tradičně považovány bílé vozy ale ty se ne vždy hodí k tomu aby to všechno ladilo. Náš tým odborníků doporučuje mnohokrát auta kontrastních barev doplněné jednoduchou stuhou a Váš svatební transport bude elegatntný, nevtíravý a stylový. Právě proto se vůbec nebojte pestrých barev, a dokonce ani tmavých, ať už se jedná o hnědou nebo klasickou černou. S výzdobou od nás bude postaráno io nejmenší detail a Váš svatební den se stane nezapomenutelný.

wedding car praguefairy-tale-wedding

KONTAKTUJTE NÁS

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp