PRONÁJEM KABRIOLETU ZA SKVĚLé CENY

Pronájem kabrioletu v praze a okolí

Pronájem kabrioletu Praha – zažijte vítr ve vlasech díky MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS

Pronájem kabrioletu Praha – pronájem kabrioletů v MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS je dokonalý zážitek z jízdy s větrem ve vlasech. Nepůjčujeme obyčejné vozy, ale plníme vaše malé sny. Zaměřujeme se na klasické a kultovní vozy, které na našich silnicích běžně nesetkáte. Chcete si vyzkoušet sílu amerických muscle cars nebo se stát středem pozornosti? Rádi byste se převezli na kabrioletu nebo vyrazili na nespoutanou cestu? Nabízíme vám možnost jak si tento sen splnit zcela jednoduše. Naše auta jsou dostupné pro všechny! Vyzkoušejte si ho i vy.

pronájem kabrioletu praha

KOMPLETNÍ VOZOVÝ PARK ZDE

Mnozí vnímají kabriolety jako auta pro mladý lidi, fotbalisty, muži v krizi středního věku či ženy, které využívají příležitostí. Kdo si kabriolet kupuje, tajně počítá s tím, že bude viděn a (snad i obdivován). Přestože dnes vnímáme kabriolety jako jednoúčelové auta, pravdou je, že první automobily byly všechny vlastně kabriolety. Benzův “motorový kočár” z roku 1886 připomínal spíše sedačku pro kočího se třemi koly a motorem. I první auto vyráběné na montážním pásu, Model T od Fordu, se vyrábělo nejprve jako otevřené auto se střechou připomínající stan, a až později i s pevnou střechou. Kabriolety se pravidelně vrací do módy – každý rok na začátku léta, když se oteplí, přestane pršet, a zatoužíme po dobrodružných letních zážitcích. Proč si nedopřát tento zážitek i přesto abyste museli investovat tisíce do koupě takového vozu? Od toho jsme tady my a naše dostupné kabriolety pro vás!

TOP VOZY Z NAŠEHO PORTFOLIA

  2006-chrysler-sebring-convertible-limited-side-view

CHRYSLER STRATUS CABRIO

Americký kabriolet s motorem obsahu 2.5L má opravdu sílu. Automatická převodovka, kožený interiér a automatická elektrická střecha je opravdu pro každého člověka netradiční zážitek. Chrysler Stratus je hodně prostorný a vhodný pro přepravu svatebčanů.

 

peugeot_206_cc

PEUGEOUT 206 CC

Peugeot 206 cc je cabrio verze od známějšího modelu 206. Francouzský design a menší rozměry auta jsou znakem toho, že auto je oblíbenou volbou pro mladý pár nebo něžnější pohlaví na příjemný letní výlet kamkoli.

 

 

mini_PNG11766

MINI COOPER CABRIO

Anglická legenda ve své cabrio verzi je stylovým autem na jakoukoliv příležitost během slunečního dne.

 

 

KONTAKTUJTE NÁS
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp