PRONÁJEM KABRIOLETů ZA SKVĚLé CENY

Pronájem kabrioletu v plzni a okolí

Pronájem kabrioletu Plzeň- zažijte vítr ve vlasech díky MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS

Pronájem kabrioletu Plzeň – pronájem kabrioletů v MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS je dokonalý zážitek z jízdy s větrem ve vlasech. Nepůjčujeme obyčejné vozy, ale plníme vaše malé sny. Zaměřujeme se na klasické a kultovní vozy, které na našich silnicích běžně nesetkáte. Chcete si vyzkoušet sílu amerických muscle cars nebo se stát středem pozornosti? Rádi byste se převezli na kabrioletu nebo vyrazili na nespoutanou cestu? Nabízíme vám možnost jak si tento sen splnit zcela jednoduše. Naše auta jsou dostupné pro všechny! Vyzkoušejte si ho i vy.

pronájem kabrioletu plzeň

Každý by chtěl být bohatý, vlastnit velikou vilu a vozit se v luxusních automobilech. Bohužel obvykle zůstává jen u snu, jen velmi málo lidem se takový život poštěstí žít. Ale proč byste se nemohli jako milionář cítit alespoň jeden den? Myslíte si, že to není možné? Mýlíte se. My v Mottify se staráme o to, abyste se dostali do cíle včas, v luxusu a v bezpečí. Nabízíme jak běžné transfery, kupříkladu na letiště, tak také svatební odvozy, nebo poskytujeme služby přímo na míru firemní klientele.Půjčení luxusního vozu už dávno nemusí být výsada nejbohatšího procenta. Naše služby, které zahrnují pronájem kabrioletů, letištní transfery, business cesty nebo zážitkové jízdy, jsou dostupné naprosto každému. Ke všem přistupujeme stejně, o každého se staráme jako o rodinu. 

Proč tedy zvolit zrovna nás? S tím, co děláme, máme letité zkušenosti, dlouhodobě nás využívá zahraniční klientela, poslední dobou se specializujeme i na klientelu lokální. Naše služby nejsou určeny pouze pro obyvatele Prahy, nýbrž pro většinu Čech i Moravy. S provozováním podobných služeb máme i mnohé zkušenosti ze zahraničí, o naši preciznost se tedy nemusíte obávat.

TOP VOZY Z NAŠEHO PORTFOLIA

 2006-chrysler-sebring-convertible-limited-side-view

CHRYSLER SEBRING CABRIO

Americký kabriolet s motorem obsahu 2.5L má opravdu sílu. Automatická převodovka, kožený interiér a automatická elektrická střecha je opravdu pro každého člověka netradiční zážitek. Chrysler Stratus je  prostorný a vhodný pro přepravu víc lidí.

 

peugeot_206_cc

PEUGEOUT 206 CC

Peugeot 206 cc je cabrio verze od známějšího modelu 206. Francouzský design a menší rozměry auta jsou znakem toho, že auto je oblíbenou volbou pro mladý pár nebo něžnější pohlaví na příjemný letní výlet kamkoli.

 

 

mini_PNG11766

MINI COOPER CABRIO

Anglická legenda ve své cabrio verzi je stylovým autem na jakoukoliv příležitost během slunečního dne.

 

 

KOMPLETNÍ VOZOVÝ PARK ZDE

Pronájema kabrioletu Plzeň anebo co konkrétně byste si mohli vyzkoušet? Doporučujeme pronájem kabrioletů. Projížďka večerní Prahou je nádherná sama o sobě, přidejte k tomu pronajatý kabriolet, a budete se cítit jako v ráji. Nepůjde o žádnou obyčejnou jízdu, nejsme vyhlídkový autobus, pro nás je důležitá kvalita, nikoliv kvantita.Pokud tedy sháníte pronájem kabrioletu, ať už se chcete jen tak projet, nebo chystáte velkolepou oslavu, vyzkoušejte naše léty prověřené služby. Uvidíte, že nebudete litovat. Pronájem kabrioletu Plzeň

KONTAKTUJTE NÁS

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp