přeprava osob - chauffeur service praha

Privátní přeprava v Praze a okolí

Privátní přeprava osob od Mottify Prague Chauffeurs

Privátní přeprava osob –  poskytujeme služby v oblasti nepravidelné přepravy osob, jednotlivců a skupin právě tam, kam potřebujete. Hlavní oblastí v portfoliu našich služeb je doprava na letiště v okolí Prahy – letiště Václava Havla nebo letiště Karlovy Vary. Jsme připraveni odvézt na místo určení i střední a velké skupiny. Zda osobní, mikrobusová nebo autobusová doprava, náš vozový park jsme se snažili přizpůsobit tak, abychom mohli vyhovět různorodým požadavkům našich klientů. Naše služby jistě využijí i firmy na různé akce (sportovní hry, konference, firemní eventy, svatby atd).

all_cars

Spolehlivost a bezpečnost

Naším krédem je promptnost, spolehlivost a bezpečnost. Proto jsou našimi klienty i školy, kde spolehnutí na našich řidičů je nutností. Stejně jako k našim zákazníkům přistupujeme stejně zodpovědně i k našemu vozovému parku. Ať už jsou to naše osobní auta, minibusy nebo mikrobusy, udržujeme je v čistotě a perfektním stavu, protože nikdy nevíme, kdy půjdou “do služby”, na jak dlouho a jak daleko.

Více než běžný transport…

Jste sám nebo skupina lidí? Potřebujete dopravu z letiště nebo na letiště? Nebo potřebujete pravidelné transfery pro Vaši firmu nebo byznys klientů? Potřebujete přepravit skupinu lidí? Jste státní instituce nebo podnikatel? Určitě Vám vyhovíme. Nahlédněte do sekce Služby pro naše portfolio. A navíc toto všechno za velmi nízké ceny. Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv potřebujete.

Pro pokrytí komplexních potřeb našich zákazníků je náš vozový park vybaven spolehlivými vozidly vyšší střední třídy a potřebné velikostní kategorie (osobní vozy, minibusy, mikrobusy pro 15 pasažérů, autobusy). Samozřejmostí je klimatizace, čistota a výborný technický stav. Po dohodě s Vámi náš řidič předem přijde na dohodnuté místo. Pokud přilétáte s ciziny, počkáme na Vás na letišti v příletové hale s cedulkou s Vaším jménem nebo jménem vaší firmy. Pro dětské pasažéry po dohodě zajistíme dětskou sedačku.

KOMPLETNÍ VOZOVÝ PARK ZDE

Naše služby jsou vhodné pro následující typy klientů:    

privátní přeprava osob

Fyzické osoby a skupiny
právnické osoby
Firmy, nadnánodní společnosti
Subjekty státní správy
Spolky, sdružení a nadace
Školy, školky
Univerzity
Umělci (hudební skupiny, filmové štáby)

Portfolio nabízených služeb:

Přeprava z letišť a na letiště v okolí Prahy, Karlových Varů, Vídně, Salcburku a Badapešti
Transfery mezi letišti (pro připojující lety)
Služební cesty
Firemní akce a eventy (sportovní hry, konference, společenské události)
Večerní akce za zábavou
Svatby – rozvoz svatebčanů
Koncerty – převoz umělců a aparatur
Turistické akce (doprava k turistickým chodníkům nebo k památkám)
Cesty za nákupy

 

KONTAKTUJTE NÁS

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp