pronajem minibusů a minivanů litoměřice

pronájem minivanů a mikrobusů Litoměřice

Pronájem minibusu Litoměřice – Naše přepravní společnost Mottify Prague Chauffeurs poskytuje kompletní služby v oblasti tuzemské a zahraniční minibusové přepravy s více než sedmnáctiletou tradicí. Pozitivním přístupem k celé cestující veřejnosti a našim obchodním partnerům se snažíme budovat si image spolehlivého minibusového přepravce, především ve městech Praha a Litoměřice. Jsme rádi, že jste si našli čas a chcete se dozvědět více o službách, které nabízíme. Firma působí na trhu v oblasti přepravy osob, pronájmu aut, autobusů, minivanů a od loňskýho roku také člunů. V případě, že potřebujete přepravit středně velkou skupinu lidí, máme k dispozici minibusy do kapacity až 20 osob. Jde o luxusní minibus, vybavený klimatizací, nezávislým topením, DVD přehrávačem s velkým LCD monitorem, wi-fi a pohodlnými shrnovatelnými sedadly. Všechna sedadla jsou vybavena bezpečnostním pásem. K pocitu bezpečí přispívají i ABS, ESP, motorová brzda a v neposlední řadě zkušený profesionální řidič. Minibus má velké zavazadlové prostory vzadu i po bocích.

Spolehnout se můžete i na naše řidiče a a veškerý personál, který je ve svém oboru na vysoké odborné úrovni, pravidelně procházejí školeními, na kterých se seznamují s novými trendy v oblasti dopravy. Splňují všechny požadavky stanovené pro hromadnou přepravu osob a mají bohaté zkušenosti s cestováním do zahraničí.Na všechny přepravy je možné dohodnout smluvní ceny dle požadavků, v rámci dlouhodobé spolupráce je možné dohodnout další slevu.Maximálně se snažíme vyjít vstříc přáním a potřebám našich klientů. Věříme proto, že budete se službami naší společnosti Mottify Prague Chauffeurs spokojeni, a těšíme se na spolupráci s Vámi.

pronájem minibusu litoměřice

 

Pronájem minibusu Litoměřice- pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp