pronajem minibusů a minivanů Tábor

pronájem minivanů a mikrobusů Tábor

Pronájem minibusu Tábor – Naše přepravní společnost Mottify Prague Chauffeurs poskytuje kompletní služby v oblasti tuzemské a zahraniční minibusové přepravy s více než sedmnáctiletou tradicí. Zajistíme Vám transfery na všechna evropská letiště, hotelové transfery po celém Česku,  Slovensku a Evropě. Dopravu zajišťujeme osobními automobily a mikrobusy. Umíme zorganizovat přepravu Vašich zaměstnanců nebo obchodních partnerů na různé společenské akce a sportovní akce, školení a obchodní jednání. V případě většího množství zavazadel Vám umíme poskytnout přívěsný vozík na zavazadla nebo také náš nový Mercedes Sprinter extra long, který si hravě poradí i s pořádnou hromadou kufrů. Zákazníkům jsou k dispozici vozidla z našeho vozového parku, které pravidelně procházejí prohlídkami a kontrolami. Navíc, všechny jsou vybaveny bezpečnostním zařízením, plně moderní a splňující nároky i pro náročnější klienty. Každé vozidlo je pojištěno v renomované pojišťovací společnosti. Zajistíme rozvoz Vašich zaměstnanců do práce a z práce. Tam kde je těžké zajištit přepravu vlakem nebo autobusmi, jsou naše minibusy a miktobusy jako doma.

Sháníte odvoz na jinou příležitost nebo událost? Nemusíte dále hledat. Nabízíme dopravu i pro různé specifické zájezdy menších skupin, např. na fotbal do Mnichova, za operou do Milána a podobně. Specializujeme se také na transfer z nebo na letiště – Vídeň, Budapešť, Brno, Praha.

pronájem minibusu Tábor

Pronájem minibusu Tábor – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp