pronajem minibusů a minivanů pardubice

pronájem minivanů a mikrobusů Pardubice

Pronájem minibusu Pardubice – Naše přepravní společnost Mottify Prague Chauffeurs poskytuje kompletní služby v oblasti tuzemské a zahraniční minibusové přepravy s více než sedmnáctiletou tradicí. Pozitivním přístupem k celé cestující veřejnosti a našim obchodním partnerům se snažíme budovat si image spolehlivého minibusového přepravce, především ve městech Praha a Pardubice. Našim klientům a obchodním partnerům garantujeme profesionální, kvalitní a léty ověřené přepravní služby. Nabízíme Vám spolehlivou, pohodlnou a bezpečnou přepravu cestujících po celé Evropě. Naše auta, minivany, minibusy a autobusy splňují stále přísnější podmínky a předpisy EHK pro provoz jak u nás, tak v zahraničí. Všechny naše vozy jsou vybaveny tak, aby poskytovaly cestujícím co nejvyšší pohodlí i při dlouhé cestě. S organizováním a zajišťováním privátních zájezdů máme dlouholeté zkušenosti. Zájezdy připravíme přesně podle Vašich požadavků a na Vaše přání zajistíme i další služby, jako například průvodce, vstupné, případně ubytování, stravování a další služby.
Spolehnout se můžete i na naše řidiče a a veškerý personál, který je ve svém oboru na vysoké odborné úrovni, pravidelně procházejí školeními, na kterých se seznamují s novými trendy v oblasti dopravy. Splňují všechny požadavky stanovené pro hromadnou přepravu osob a mají bohaté zkušenosti s cestováním do zahraničí.Na všechny přepravy je možné dohodnout smluvní ceny dle požadavků, v rámci dlouhodobé spolupráce je možné dohodnout další slevu.Maximálně se snažíme vyjít vstříc přáním a potřebám našich klientů. Věříme proto, že budete se službami naší společnosti Mottify Prague Chauffeurs spokojeni, a těšíme se na spolupráci s Vámi.

pronájem minibusu pardubice

Pronájem minibusu Pardubice – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp