pronájem minibusů a minivanů olomouc

pronájem minivanů a mikrobusů Olomouc

Pronájem minibusu Olomouc – Naše přepravní společnost Mottify Prague Chauffeurs poskytuje kompletní služby v oblasti tuzemské a zahraniční minibusové přepravy s více než sedmnáctiletou tradicí. Díky dlouholetým zkušenostem v oblasti osobní přepravy poskytujeme komplexní služby pro klienty, kteří potřebují profesionální, spolehlivý a bezpečný odvoz na dovolenou, poznávací zájezd, konferenci, školení, pracovní setkání, kulturní či sportovní událost. K dobrému pocitu z bezpečné a pohodlné jízdy přispívají zejména zkušený řidiči a vozidla udržovány v dobrém technickém stavu. Přepravu osob nabízíme za výhodnou cenu. Orientační cenu našich služeb si můžete vypočítat pomocí jednoduché kalkulačky, která vám kromě ceny také graficky znázorní trasu a vzdálenost.

Sháníte odvoz na jinou příležitost nebo událost? Nemusíte dále hledat. Nabízíme dopravu i pro různé specifické zájezdy menších skupin, např. na fotbal do Mnichova, za operou do Milána a podobně. Specializujeme se také na transfer z nebo na letiště – Vídeň, Budapešť, Brno, Praha.

prenájom minibusu olomouc

Pronájem minibusu Olomouc – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp