PRONÁJEM MINIBUSŮ A MINIVANŮ JIHLAVA

PRONÁJEM MINIVANŮ A MIKROBUSŮ JIHLAVA

Pronájem minibusu JIHLAVA od Mottify Prague Chauffeurs. Naše firma, která od roku 2003 zajišťuje kvalitní služby v oblasti vnitrostátní a zahraniční osobní, minibusové a také autobusové dopravy Vám nabízí spolehlivou přepravu osob malými luxusními minivany a autobusy zahraniční značky podle konkrétního přání a a individuálních potřeb zákazníka. Hlavním cílem naší společnosti je především Vaše spokojenost.

Na základě Vaší objednávky připravíme program a příznivé ceny pro Vaše jednotlivé akce. Mezi naše spokojené zákazníky patří mnoho renomovaných firem i soukromých osob a jejich počet se neustále zvyšuje. Stále se snažíme o poskytování lepších služeb a zdokonalování současných, včetně zlepšení a hlavně urychlení komunikace právě s Vámi. Naše klientela je velmi rozšířená, spokojení zákazníci se k nám stále vracejí. Dispečink společnosti je pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Posádky vozidel tvoří zkušení profesionální řidiči, kteří Vám stále vyjdou vstříc a jejich snahou je Vám maximálně zpříjemnit cestu.

Bude nám potěšením, když se rozhodnete využít naši nabídku. Budeme se Vám věnovat s maximální ochotou a pozorností. Jsme rádi, že jste navštívili naši stránku a těšíme se na kontakt s Vámi. Pro okmažitou kalkulaci můžete využít kontakt přes Whatsapp nebo Messenger.

Přeprava osobními vozy a mikrobusy

Krátké transfery

Přepravní služby pro jednotlivce, rodiny a malé skupiny v rámci města a okolí. Rychlý přesun a možnost okamžité rezervace minivanů a minibusů nebyly nikdy jednodušší. Pokryté máme téměř celé území Česka a Slovenska.

Přeprava turistů

Díky několikaletým zkušenostem s individuální privátní přepravou malých skupin dokážeme zajistit tzv. “tailor-made” cestovní programy po celé Evropě. Kapacita našich minibusů je až do 20 míst.

Korporátní přeprava

Dokážeme zajistit pohodlný a diskrétní přesun Vašich obchodních partnerů nebo zaměstnanců. Pronájmy na několik hodin s řidičem k dispozici jsou také samozřejmostí.

Kongresy, koncerty a podobné akce

Individuální a skupinová přeprava na míru dle požadavků klienta. Zajišťujeme přepravu během 365 dní v roce a 24h denně.

Sportovní akce

Zajišťujeme přepravu pro sportovní týmy, fanoušky a taky pro management klubů. Pro naše klienty poskytujeme i autobusy s kapacitou až do 50 pasažérů.

Pronájem minibusu JIHLAVA – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny

  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

Mercedes-Benz-Concept-V-ision-e-1

MERCEDES V-CLASS

Pronájem V-class, Viano a Vito + přistavení na místo zdarma! Neomezený nájezd kilometrů a dostatek vozů během celého roku. To znamená, že se nám téměř nikdy nestane že dané auto není k dispozici. Přečtěte si pár detailů o našich autech a neváhejte nás kontaktovat s Vašimi případnými dotazy, na které určitě rádi odpovíme.

minibus

MERCEDES SPRINTER

Náš 19-místný Minibus Mercedes Sprinter je vhodný pro vícedenní prohlídky v Evropě! Dokonce i Váš transfer na letiště může být super pohodlný a zábavný! V našem Minibuse Mercedes Sprinter si můžete užít DVD systém, polohovatelné a posuvné sedadla pro Váš ideální komfort cestování. Známe potřeby našich zákazníků – náš minibusje šitý na míru pro Vaši ideální dovolenou v Evropě. Navštivte Řím, vychutnejte si Alpy, zamilujte se do Paříže.

+90 DESTINACÍ V STŘEDNÍ EVROPĚ

Vyberte prosím zemi, ve které si přejete pronajmout minibus

logo landing
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp