pronajem minibusů a minivanů hradec kralové

pronájem minivanů a mikrobusů Hradec Králové

Pronájem minibusu Hradec Králové – pronájem minibusů a mikrobusů od nás. Firma Mottify Prague Chauffeurs je dynamicky se rozvíjející dopravní společnost, jejíž nosným produktem je poskytování služeb v oblasti privátní přepravy pro náročné klienty, velké korporace a nadnárodní organizace. Díky dlouhodobé aktivní činnosti se můžeme dnes těšit z bohatých zkušeností v oblasti bezpečnosti přepravy klientů a poskytování kvalitního kompletního servisu na cestách. Naší hlavní činností je přeprava osob. Nabízíme nepravidelnou vnitrostátní a mezinárodní přepravu luxusními minivany Mercedes V-class VW Caravelle, nebo také minibusy značky Mercdes Sprinter do kapacity 20 osob. Individuální ceník a osobitý přístup ke každé zakázce vytvváří prostor pro příznivé ceny pro firmy a instituce, školy, školky, sportovní kluby a oddíly, renomované cestovní kanceláře, divadelní soubory a na různé soukromé akce.

Přeprava v naší společnosti je poskytována s důrazem na přání a potřeby našich klientů, ve snaze zajistit komfortní cestování a pocit bezpečné jízdy s naší dopravní společností. Snažíme se našim zákazníkům vyjít vstříc a zajistit pohodlnou přepravu za rozumnou cenu. Kvalita poskytování našich služeb je garantována seriózním jednáním, zkušenými řidiči s profesionálním a zodpovědným přístupem k individuálním potřebám našich zákazníků a samozřejmě spolehlivým vozovým parkem. Věříme proto, že budete se službami naší společnosti spokojeni a rozšíříte řady našich spokojených klientů a obchodních partnerů. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

pronájem minibusu hradec králové

Pronájem minibusu Hradec Králové – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp