pronájem minibusů a minivanů české budějovice

pronájem minivanů a mikrobusů České Budějovice

Pronájem minibusu České Budějovice od Mottify Prague Chauffeurs. Naše firma, která od roku 2003 zajišťuje kvalitní služby v oblasti vnitrostátní a zahraniční osobní, minibusové a také autobusové dopravy Vám nabízí spolehlivou přepravu osob malými luxusními minivany a autobusy zahraniční značky podle konkrétního přání a a individuálních potřeb zákazníka. Hlavním cílem naší společnosti je především Vaše spokojenost.

Na základě Vaší objednávky připravíme program a příznivé ceny pro Vaše jednotlivé akce. Mezi naše spokojené zákazníky patří mnoho renomovaných firem i soukromých osob a jejich počet se neustále zvyšuje. Stále se snažíme o poskytování lepších služeb a zdokonalování současných, včetně zlepšení a hlavně urychlení komunikace právě s Vámi. Naše klientela je velmi rozšířená, spokojení zákazníci se k nám stále vracejí. Dispečink společnosti je pro Vás k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Posádky vozidel tvoří zkušení profesionální řidiči, kteří Vám stále vyjdou vstříc a jejich snahou je Vám maximálně zpříjemnit cestu.

Bude nám potěšením, když se rozhodnete využít naši nabídku. Budeme se Vám věnovat s maximální ochotou a pozorností. Jsme rádi, že jste navštívili naši stránku a těšíme se na kontakt s Vámi. Pro okmažitou kalkulaci můžete využít kontakt přes Whatsapp nebo Messenger.

pronájem minibusu české budějovice
Pronájem minibusu České Budějovice – pronájem minibusů a mikrobusů – Nejlepší minibusy a mikrobusy za dostupné ceny
  • Zkušení a ochotní řidiči
  • Plánování vašich cest
  • Úspora nákladů pro váš byznys
  • Férové ceny bez skrytých příplatků

Naše mise je neustálé zvyšování kvality služeb v oblasti pronájmu autobusů a mikrobusů v Česku a na Slovensku. Náš cíl je nabízet excelentní servis všem cestovatelům – individuálním cestovatelům a menším skupinám, jakož i cestovním kancelářím, agenturám a korporátním klientům.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

Naše vize je udržovat naše klienty a obchodní partneri dlouhodobě. Naše služby zahrnují letištní transfery z / na všechny hlavní letiště regionu, včetně hlavních měst Bratislava, Vídeň, Budapešť a Praha. Také poskytujeme pronájem autobusů a mikrobusů na prohlídky míst (city tours), školní výlety, lyžařské výlety, eventy, doprovázené autobusové zájezdy a mnoho dalších příležitostí.

NEZÁVAZNOU POPTÁVKU NEBO DOTAZ NÁM ZAŠLETE CEZ KONTAKTNÍ FORMULÁŘ NEBO KlIKNĚTE NA IKONU NÍŽ

KONTAKTUJTE NÁS

CENY JIŽ OD 7500 CZK / DEN VČETNĚ ŘIDIČE !

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp