LIMUZíNY v písku A OKOLÍ

LIMUZÍNY ZNAČKY LINCOLN A HUMMER Písek

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Písek – Zažijte luxus na vlastní kůži s limuzínami od renomované společnosti Mottify Prague Chauffeurs. Odvezte se na svatbu, promoce nebo rande jako filmová hvězda! Speciální událost vyžaduje speciální zacházení – a právě to Vám nabídne naše luxusní limuzína. Poskytujeme i levný pronájem limuzíny v Praze a okolí.

Limuzína Lincoln nebo Hummer s osobním řidičem
Pronajměte si 9-místní americkou limuzínu Lincoln Town Car  nebo Hummer s osobním řidičem a zažijte komfort na nejvyšší úrovni. Vyhlídková jízda v naší limuzíně je sama o sobě úžasným zážitkem, dopřejte si ji ve společnosti svých přátel a nejbližších. Zajistíme výzdobu limuzíny přesně dle Vašich představ. Nabízíme nejvyšší kvalitu a odpovědný přístup za rozumné ceny. Chceme, aby byla jízda naší limuzínou pro Vás nezapomenutelným zážitkem. Limuzína od Mottify Prague Chauffeurs s osobním řidičem je pro Vás dostupná 24 hodin denně. Rezervujte si ji ještě dnes! Všechny naše svatební vozy můžete najít také na našem instagramu – viz níže.

FOTKY Z NAŠÍ PRÁCE ZDE

pronájem limuzíny půjčovna limuzíny písek

Krátkodobý pronájem limuzíny a půjčovna limuzíny s řidičem kdekoliv. Po Praze již od 1H !

1H již od 1899 czk !

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Písek – Potřebujete rychle kvalitní limuzínu a bez zbytečných starostí na krátkou dobu?

 
Naše půjčovna limuzín Vám nabízí krátkodobý pronájem limuzíny již od 3h s naším řidičem v kterémkoliv měste v ČR!
 
V ceně krátkodobého pronájmu limuzíny a půjčovně limuzíny je zahrnuto:
 
  • Přistavení vozidla
  • Havarijní a zákonné pojištění
  • Před předáním auto umyté a ošetřené (interiér i exteriér)
  • dálniční známka
  • Autosedačka (pokud je nutná)
  • GPS navigace
  • silniční daň

Co je naše mise a kde můžete naše limuzíny využít?

Bez názvu kytka

Pronájem limuzíny půjčovna limuzíny Písek – Svatby, narozeniny a také rozloučka se slobodou

Rozloučení se svobodou tvé nejlepší kamarádky je opravdu speciální událost a její organizace je právě v tvých rukou. Proto jí dopřej luxus a styl, který k tomu prostě patří.Nabízíme limuzínu pro 8 osob a služby našeho profi šoféra. Užij si jízdu městem nebo se nech odvézt na jednu z našich rozlučkový aktivit a přitom se bav a vychutnávej vychlazené šampaňské spolu se svými kamarádkami.

Mercedes-Wedding-Chauffeur-Prague

fleet 2019
chauffeur-service-prague
Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp