PRONÁJEM KABRIOLETů V BRNĚ ZA SKVĚLé CENY

Pronájem kabrioletu Brno

Pronájem kabrioletu – půjčovna kabrioletů Brno – zažijte vítr ve vlasech díky nám

Pronájem kabrioletu – půjčovna kabrioletu Brno – pronájem kabrioletů v MOTTIFY PRAGUE CHAUFFEURS je dokonalý zážitek z jízdy s větrem ve vlasech. Nepůjčujeme obyčejné vozy, ale plníme vaše malé sny. Zaměřujeme se na klasické a kultovní vozy, které na našich silnicích běžně nesetkáte. Chcete si vyzkoušet sílu amerických muscle cars nebo se stát středem pozornosti? Rádi byste se převezli na kabrioletu nebo vyrazili na nespoutanou cestu? Nabízíme vám možnost jak si tento sen splnit zcela jednoduše. Naše auta jsou dostupné pro všechny! Vyzkoušejte si ho i vy.

NEJŽÁDANĚJŠÍ VOZY Z NAŠEHO PORTFOLIA

 2006-chrysler-sebring-convertible-limited-side-view

CHRYSLER SEBRING CABRIO

Americký kabriolet s motorem obsahu 2.7L má opravdu sílu. Automatická převodovka, kožený interiér a automatická elektrická střecha je opravdu pro každého člověka netradiční zážitek.

 

peugeot_206_cc

PEUGEOUT 206 CC

Peugeot 206 cc je cabrio verze od známějšího modelu 206. Francouzský design a menší rozměry auta jsou znakem toho, že auto je oblíbenou volbou pro mladý pár nebo něžnější pohlaví na příjemný letní výlet kamkoli.

 

 

mini_PNG11766

MINI COOPER CABRIO

Anglická legenda ve své cabrio verzi je stylovým autem na jakoukoliv příležitost během slunečního dne.

 

 

 

KOMPLETNÍ VOZOVÝ PARK ZDE

Pronájem kabrioletu – půjčovna kabrioletů Brno – to jsou mini kabriolety, standardní a nebo také nejluxusnejší vozy pro Vaše zážitky a speciální okamžiky

Jdete si tak po ulici, když tu kolem vás projede luxusní sporťák, který rozduněl všechno okolo. Nebo si brouzdáte internetem a čtete si, která celebrita si zrovna koupila novou limuzínu, samozřejmě ze zlata a s neprůstřelnými skly. A zasníte se. Co by mohlo být, kdybyste byli bohatí a mohli jste si takové auto dovolit? Jaké by to bylo, kdybyste se aspoň jednou za život mohli v takovém bouráku sami svézt. Jak krásná by byla vaše svatba, kdybyste řídili Rolls Royce, ideálně bez střechy?

Pronájem kabrioletu - půjčovna kabrioletů Brno

 

Tak to pro vás máme dobrou zprávu. Snít už nemusíte, u nás si může pronajmout kabriolet úplně každý. A nejenom kabriolet. Naše služby zahrnují pronájem kabrioletů, luxusních vozů i veteránů, včetně kompletních služeb, mezi něž patří občerstvení, připojení k Wi-Fi, a samozřejmě i odvoz tam, kam budete potřebovat. Nemusí nutně jít o business transfer nebo milionářskou svatbu. Můžete si klidně pronajmout kabriolet, v němž vás rádi odvezeme na letiště. Na čas, v luxusu a bezpečí, s klidem a grácií. Pokud je nám něco vlastní, jde o preciznost a spolehlivost.

MÁTE OTÁZKY A CHCETE OKAMŽITOU ODPOVĚĎ? KONTAKTUJTE NÁS PŘES WHATSAPP

vocap   +420 602 262 332 

Nemusíte se navíc obávat, že jde o partičku amatérů, kteří si účtují peníze za nic. S poskytováním podobných služeb máme letité zkušenosti ze zahraničí, nejen z tohoto důvodu tvoří nikoliv nepodstatnou část naší klientely ta z ciziny. Poslední dobou se na nás ovšem obrací čím dál více obyčejných lidí, ať už z Čech, nebo z Moravy. U nás totiž platí, že náš zákazník je náš pán, ať jste z Prahy, Brna nebo malé vesničky na Valašsku.

Máte tedy zájem o pronájem kabrioletu? Pak už víte, na koho se máte obrátit.

KONTAKTUJTE NÁS

chauffeur-service-prague

payment

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp