Bílý svatební mercedes exkluzivně pro Vás

Bílý mercedes je symbolem elegance a vkusu

Bílý mercedes na pronájem Praha – představujeme Vám náš nový Mercedes, který posunul svou třídu E opět o něco dál. Nový automobil je nabitý technologiemi, o kterých se jeho předchůdcům ani nezdálo. Třída E od německého Mercedesu je součástí automobilového světa již od roku 1993, kdy na trh přišla první generace s označením W120. Aktuální novinka je v pořadí již pátým pokračováním luxusního prémiového auta. Tentokrát však generační označení představuje W213. V roce 2013 automobilka například celkově vyrobila 338 386 kusů předešlé generace tohoto vozu. Třída E je nejoblíbenější v Evropě, kde si nachází nejvíce majitelů. V daném roce si ji na starém kontinentu pořídilo 129 963 lidí. Pro srovnání v USA jich nebylo ani 63 tisíc a v Číně téměř 45 tisíc. Novou třídu E svět poprvé oficiálně živě uviděl v lednu 2016 na autosalonu v americkém Detroitu. Výrobce tvrdí, že její vývoji předcházelo 48 měsíců práce. Automobil přezkoušeli v severských podmínkách i na poušti. Celkově se na jeho vzniku podílelo na tisíc inženýrů. Není se čemu divit. Éčko je mezi fanoušky, majiteli a potencionálními majiteli pojem. Mercedes nenechal nic náhodě a my jsme moc rádi, že ván daný svatební vůz můžeme nabídnout za bezkonkureční cenu dokonce i s naším elegantním řidičem.

Bílý mercedes na pronájem Praha – jedinečný vůz za bezkonkurenční cenu od Mottify Prague Chauffeurs

Elegantně každý den. Na první pohled je jasné, že nová třída E je skutečně elegantní auto, které svého řidiče nebo pasažéra reprezentuje kdekoli se pohne. Nejde o zbytečně svalnaté auto. Své svaly neukazuje navenek a nevykřikuje, že právě vylezlo z posilovny. Avšak přece jen je tu něco, co nám na designu vadí. Nové Éčko je velmi pěkné auto. Ale i nová třída S a třída C jsou na pohled velmi příjemná vozidla. Problém je však v tom, že jsou až velmi podobně příjemné. Ano, každé z nich má jiné rozměry, ale když vozidlo není s čím porovnat, z jistých úhlů člověk nemá jistotu, na jaký model se právě dívá.

bílý mercedes na pronájem praha

Elegantní silueta odhalující se při pohledu zboku však napovídá do jaké oblasti automobilů nová třída E patří. Krátký převis v přední části naznačuje i její sportovní ambice, které se pod kapotou skrývají. Jelikož v našem autoparku naleznete Mercedes třidy E nebo třídy S, je pouze na Vás, na které svatební auto padne Vaše volba.

CENÍK A VÍCE INFO ZDE

Cresta WhatsApp Chat
Send via WhatsApp